Харків готовий до можливого повторного наступу рашистів - Синегубов

Голова Харківської ОВ Олег Синегубов прокоментував інформацію про можливий повторний наступ російських військ на Харків. Про це Синегубов повідомив у Телеграм 3 серпня.

"Наші захисники надійно тримають оборону, не дають ворогові просунутися вперед, хоч той і намагається. Навіть спроби розвідки окупантів - невдалі. Загарбники постійно зазнають втрат в живій силі та техніці. Ми щодня посилюємо фортифікаційні споруди та наші оборонні можливості", - наголосоив Синегубов.

Також він зазначив, що, не маючи успіхів на фронті, окупанти, окрім поширення фейків, продовжують терор проти мирних людей.

"Маємо інформацію, що найближчими днями ворог посилить ракетні удари по місту Харкову та по районах області. Тому прошу мешканців Харківщини не нехтувати сигналами тривоги, без крайньої необхідності не виходити на вулиці, а під час тривоги перебувати у укриттях", - зазначив голова Харківської. ОВА,

Як раніше повідомлялося, у ніч на 2 серпня рашисти здійснили ракетний обстріл Чугуївського району з Білгородської області РФ, внаслідок ворожого вогню пошкоджено будівлі та потужності заводу.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті