Харків, Запоріжжя та Обухівка на Дніпропетровщині зазнали ракетних ударів, є загиблі серед цивільних

Цивільні об'єкти Харкова, Запоріжжя та Обухівки Дніпропетровської області зазнали ракетних ударів протягом минулої доби. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 18 жовтня. 

"З початком доби кремлівські терористичні війська завдали чергових ракетних ударів по цивільних об’єктах у містах Харків, Запоріжжя та населеного пункту Обухівка Дніпропетровської області", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок російських терористичних атак є загиблі та поранені серед цивільного населення. 

Крім того, руйнувань та пошкоджень зазнали житловий п’ятиповерховий будинок, церква, понад 20 приватних будинків та інша цивільна інфраструктура.

Раніше повідомлялось, що кількість людей, які загинули внаслідок нічної терористичної атаки росіян по Запоріжжю, збільшилася до п'яти осіб.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті