Громади Донеччини внесли понад 170 проєктів до системи «DREAM», яка допоможе залучити інвестиції для відбудови

Громади Донецької області внесли понад 170 проєктів до Державної цифрової екосистеми для підзвітного управління відновленням. Як повідомляє кореспондент «ОстроВа», про це свідчать відкриті дані на платформі «DREAM».

Цей майданчик допомагає громадам заявити про свої потреби, залучити фінансування на відбудову та ремонт. Також сформувати інвестиційний портфель, щоб привернути увагу донорів.

Загалом громади Донеччини внесли 178 ініціатив. Найбільш активна Краматорська — 55 проєктів. На другому місці Олександрівська громада — 45, по 18 и 16 проєктів відповідно внесли Святогірська та Слов’янська. До 10 пропозицій щодо відбудови об’єктів додали Андріївська, Дружківська, Добропільська, Новогродівська та Миколаївська громади.

Наразі в процесі підготовки 144 проєкти з Донецької області, реалізуються 33 та 1 реалізовано повністю. З них 12 повністю профінансовано, ще 12 частково профінансовані, по решті фінансування відсутнє.

Найбільше проектів пов’язано з відбудовою інфраструктури внаслідок російських обстрілів – закладів освіти, охорони здоров’я, гуртожитків для розміщення людей вразливих категорій. Серед ініціатив є також проєкти з реконструкції будинків культури, спортивних споруд, ремонту доріг тощо.

Як повідомлялося, громади Донеччини отримали 41 генератор від ЄС.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті