"Градами" та артилерією армія РФ крила Торецьк, Курахове та три села Донецької області

Російські війська упродовж доби обстріляли з РСЗВ «Град» та артилерії п’ять населених пунктів Донецької області. Про це 12 грудня повідомила поліція регіону.

Окупанти вели вогонь по Кураховому, Торецьку, Північному, Нетайловому, Новоселівці Першій. Пошкоджено 14 житлових будинків, транспортні засоби.

Зокрема, з артилерії загарбники гатили по Торецьку. Пошкоджено 12 приватних осель, транспортні засоби.

"Градами" росіяни накрили Нетайлове, а внаслідок ворожого обстрілу в Північному зруйновано два будинки.

Як повідомлялося, російськими обстрілами на Донеччині пошкоджено понад 10 приватних будинків і господарчих будівель.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті