Готові мобільні бригади фахівців усіх галузей, розроблена покрокова інструкція: Лисогор розповів про дії після деокупації Луганщини

Для роботи після деокупації Луганської області вже повністю укомплектовані мобільні бригади фахівців усіх галузей, а також розроблена покрокова інструкція їхньої роботи, яка має розпочатись одразу після звільнення регіону. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор під час конференції "Від (де)окупації до відкритого демократичного врядування" у Києві 28 травня.

"Громади області вже готуються до деокупації. ...Головним є те, що вже наразі укомплектовані мобільні бригади фахівців усіх галузей: від державних службовців до працівників житлово-комунального господарства, які готові виїхати на відновлення територій Луганської області", - зазначив Лисогор.

Він також повдомив, що розроблено "План першочергових дій зі стабілізації ситуації на деокупованих територіях Луганської області та їх реінтеграції" - це покрокова інструкція, яка спрямована на відновлення життєдіяльності звільнених населених пунктів. 

"Я постійно наголошую, що зі збільшенням терміну перебування території та її жителів під окупацією зростають наслідки, які необхідно буде долати після її звільнення. Навіть, регіони, які були окуповані у 2022 році, вже зазнали значної руйнації українських інститутів та соціальних зв’язків. На окупованій у 2014-му Луганщині вони знищені взагалі. Крім того, там вже виросло покоління луганчан, виховане під впливом російської  пропаганди у ненависті до України. Їх ментальна реінтеграція буде однією з найскладніших проблем, адже багато з них втратили рідних та близьких під час війни, розв’язаною росією", - наголосив очільник ОВА.

Раніше начальник Старобільськой РВА Володимир Череватий для "ОстроВа" пояснив, для чого релокована адміністрація закуповує авто й пальне, поки район перебуває в окупації.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті