Держдума РФ ратифікувала "договори" про приєднання анексованих територій України

Держдума РФ ратифікувала "договір" про прийняття до складу росії "нових регіонів" - окупованих частин території України. Про це повідомляє РИА Новости 3 жовтня.

Таким чином, влада росії намагається надати "законності" своїм протиправним діям щодо анексії території іншої держави.

"Прийняття іноземної держави до складу Росії має бути оформлене голосуванням Держдуми та Ради Федерації за відповідним конституційним законом міжнародним договором, а також укладенням Конституційного суду РФ про відповідність договору основному закону", - пояснив член комітету Радфеду з конституційного законодавства Олександр Башкін.

Для цього необхідне, зокрема, прийняття Держдумою "закону про ратифікацію міжнародного договору про прийняття суб'єкта до складу Росії".

Як повідомлялося раніше, російський диктатор путін оголосив про анексію окупованих територій України 30 вересня. Потім Конституційний суд РФ ухвалив визнати договори про прийняття до складу росії нових суб'єктів, що відповідають конституції.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Всі статті