Глава Єврокомісії вважає, що Україна має вступити до ЄС протягом 20-30 років. Поки сподівається на допомогу Китаю

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вважає, що Україна має вступити до ЄС протягом 20-30 років. Про це вона заявила 23 червня в інтерв’ю іспанській щоденній газеті El Mundo, - повідомляє "Польське радіо".

Голова Єврокомісії також зазначила, що Пекін має можливість вплинути на Москву з метою припинення війни, а Китай також міг би взяти участь у відбудові України.

Голова Єврокомісії запевнила, що ЄС, прагнучи до «міцного і справедливого» миру, ухвалюватиме рішення відповідно до принципу «нічого про Україну без України». Вона пояснила, що Брюссель має намір допомагати Києву в довгостроковій перспективі, і сама запропонувала країнам ЄС, щоб Україна отримала підтримку ЄС у розмірі 50 млрд євро у 2024-2027 роках.

Фон дер Ляєн уточнила, що частина цих коштів піде на ремонт зруйнованих росіянами українських енергомереж.

Очільниця Єврокомісії високо оцінила зусилля української влади у реформуванні судової системи, а також у боротьбі з корупцією та відмиванням грошей. Вона запевнила, що Київ на правильному шляху до інтеграції з ЄС.

Як повідомлялося, президент Зеленський зазначив, що близько пʼяти сотень світових компаній мають інтерес до інвестицій в Україну.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті