Глава Єврокомісії вважає, що Україна має вступити до ЄС протягом 20-30 років. Поки сподівається на допомогу Китаю

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вважає, що Україна має вступити до ЄС протягом 20-30 років. Про це вона заявила 23 червня в інтерв’ю іспанській щоденній газеті El Mundo, - повідомляє "Польське радіо".

Голова Єврокомісії також зазначила, що Пекін має можливість вплинути на Москву з метою припинення війни, а Китай також міг би взяти участь у відбудові України.

Голова Єврокомісії запевнила, що ЄС, прагнучи до «міцного і справедливого» миру, ухвалюватиме рішення відповідно до принципу «нічого про Україну без України». Вона пояснила, що Брюссель має намір допомагати Києву в довгостроковій перспективі, і сама запропонувала країнам ЄС, щоб Україна отримала підтримку ЄС у розмірі 50 млрд євро у 2024-2027 роках.

Фон дер Ляєн уточнила, що частина цих коштів піде на ремонт зруйнованих росіянами українських енергомереж.

Очільниця Єврокомісії високо оцінила зусилля української влади у реформуванні судової системи, а також у боротьбі з корупцією та відмиванням грошей. Вона запевнила, що Київ на правильному шляху до інтеграції з ЄС.

Як повідомлялося, президент Зеленський зазначив, що близько пʼяти сотень світових компаній мають інтерес до інвестицій в Україну.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті