Глава Єврокомісії вважає, що Україна має вступити до ЄС протягом 20-30 років. Поки сподівається на допомогу Китаю

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вважає, що Україна має вступити до ЄС протягом 20-30 років. Про це вона заявила 23 червня в інтерв’ю іспанській щоденній газеті El Mundo, - повідомляє "Польське радіо".

Голова Єврокомісії також зазначила, що Пекін має можливість вплинути на Москву з метою припинення війни, а Китай також міг би взяти участь у відбудові України.

Голова Єврокомісії запевнила, що ЄС, прагнучи до «міцного і справедливого» миру, ухвалюватиме рішення відповідно до принципу «нічого про Україну без України». Вона пояснила, що Брюссель має намір допомагати Києву в довгостроковій перспективі, і сама запропонувала країнам ЄС, щоб Україна отримала підтримку ЄС у розмірі 50 млрд євро у 2024-2027 роках.

Фон дер Ляєн уточнила, що частина цих коштів піде на ремонт зруйнованих росіянами українських енергомереж.

Очільниця Єврокомісії високо оцінила зусилля української влади у реформуванні судової системи, а також у боротьбі з корупцією та відмиванням грошей. Вона запевнила, що Київ на правильному шляху до інтеграції з ЄС.

Як повідомлялося, президент Зеленський зазначив, що близько пʼяти сотень світових компаній мають інтерес до інвестицій в Україну.

Статті

Країна
05.11.2024
19:21

Процедура оформлення інвалідності потребує реформи. Уряд пропонує зміну вивіски

Ті, хто не має пожиттєвого статусу людини з інвалідністю і мають продовжувати свій статус регулярно, як правило – щороку, не знають, що робитимуть з січня 2025, коли уряд пообіцяв ввести в дію незрозумілі і непояснені зміни.
Світ
05.11.2024
10:05

Володимир Фесенко: "Є ризик того, що Молдова може застрягнути в болоті невизначеності, на півшляху до ЄС"

Наступного року в Молдові пройдуть парламентські вибори, де і буде вирішуватись подальша політична доля країни, яка є парламентською республікою за формою правління.
Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Всі статті