Глава Держдуми РФ погодився з вимогою Пригожина поховати на "Алеї Героїв" убитого в Україні зека-вагнерівця

Найближчий поплічник путіна Євген Пригожин звернувся до голови Держдуми РФ Володіна з відкритим листом. Він поскаржився, що у Петербурзі відмовляються ховати загиблого на війні з Україною бійця "ПВК "Вагнер" на Алеї Героїв: формально він не має статусу військовослужбовця, - повідомляє Бі-бі-сі.

Уточнюється, що загиблий Дмитро Меньшиков донедавна був ув'язненим, у ПВК його завербували в колонії. Тіло загиблого лежить у морзі вже кілька тижнів.

"Ще вчора я переконав Дмитра Меньшикова, що треба піти і загинути за Батьківщину. Що він і зробив з гідністю. Однак сьогодні в Петербурзі йому не знайшли місця навіть на цвинтарі. Ситуація кричуща", - написав Пригожин Володіну.

Голова Держдуми із претензіями Пригожина погодився.

"Якщо людина загинула, захищаючи нашу країну та її громадян, регіональні та місцеві органи влади мають зробити все, щоб віддати їй останні почесті, увічнити пам'ять, підтримати сім'ю", - цитують Володіна росЗМІ.

Володін зазначив, що норми закону щодо учасників бойових дій повинні поширюватися на всіх військовослужбовців, - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, за два місяці в Україні загинуло понад 500 зеків із "ПВК Вагнера".

Статті

Луганськ
16.11.2024
19:22

Як онкохворі з Луганщини лікуються, а обласний онкодиспансер лікує – на третьому році повномасштабної війни

«Але питання в тому, що це дискримінація громадян України, які є переселенцями з 2014 року. Тобто, один із проявів такої дискримінації», - зауважує Марина.
Луганськ
15.11.2024
14:41

Каналізаційні стоки посеред вулиці, але з новим “муралом”: про життя в окупованому Старобільську

...Через недбалість окупаційної влади з початку ремонту цього колектора люди на декількох вулицях живуть без води. А віднедавна ще й у постійному смороді.
Світ
14.11.2024
20:08

“Україна могла би швидко створити арсенал атомної зброї...”. Огляд західних медіа

Україна могла би швидко створити арсенал атомної зброї за технологією бомби, яку США скинули у 1945 році на Нагасакі, з плутонію з використаних паливних елементів з українських АЕС.
Всі статті