Глава генштабу Франції: армія готується до "найжорстокіших зобов’язань" перед союзниками

Стратегічна солідарність Франції з союзниками вимагає від неї підготовлених збройних сил, щоб захиститися від агресії та відстояти свої інтереси. Про це заявив генерал, начальник генерального штабу французької армії П'єр Шилль у колонці для Le Monde, - повыдомляє NV.ua.

Він наголосив, що Франція насамперед має міжнародну відповідальність.

«Франція має міжнародну відповідальність. Вона має інтереси і території в кожному географічному регіоні. Вона пов’язана з оборонними угодами з державами, яким загрожує велика небезпека. Щоб захиститися від агресії та відстояти свої інтереси, французька армія готується до найжорстокіших зобов’язань, заявляючи про це і демонструючи це», — написав генерал.

Він також додав, що французька армія постійно адаптується, щоб забезпечити безпеку свого народу і сприяти безпеці своїх союзників.

«Франція здатна виділити одну дивізію, тобто близько 20 000 осіб, для участі в коаліції протягом тридцяти днів. Вона здатна командувати коаліційним армійським корпусом чисельністю до 60 тисяч осіб, об'єднавши французьку дивізію і національні сили з однією або кількома дивізіями союзників. Штаб корпусу є важливою структурою для управління сухопутними операціями різної інтенсивності, від врегулювання кризових ситуацій або місій запевнення до операцій високої інтенсивності», — написав глава генштабу.

Як повідомлялося, раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив, що не можна виключати відправлення в Україну західних військових.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті