Німеччина з 2023 року повністю відмовиться від російської нафти

Уряд Німеччини офіційно заявив, що з початку 2023 повністю відмовляється від російської нафти. Про це 20 грудня повідомляє Bloomberg.

"Повідомлення про те, що Німеччина замовила російську сиру нафту, є неправдивими", - заявила представниця міністерства економіки Німеччини.

Така заява пов'язана з тим, що хоча Німеччина і відмовилася від закупівлі російської нафти до кінця 2022 року, виконавчий директор російського оператора нафтопроводу заявив про запит від ФРН щодо закупівлі нафти у першому кварталі 2023 року. До нинішньої заяви німецького уряду ситуація була спірною.

Тепер уряд Німеччини заявив, що замість російської, країна імпортуватиме нафту з Казахстану, хоча ця угода ще не завершена. Також представниця німецького Мінекономіки додала, що нафтові компанії на нафтопереробних заводах Leuna та Schwedt більше не замовлятимуть російську нафту у новому році.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Швейцарія також звинуватила в санкціях ЄС і ввела стелю цін на російську нафту.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті