Генпрокурор України: Жодних переговорів з РФ щодо припинення війни не буде

Україна не розглядає можливість переговорів із росією, щоб покласти край російському вторгненню. Про це заявив генеральний прокурор України Андрій Костін в інтерв'ю Бі-бі-сі, - повідомляє "Голос Америки".

"Москва повинна нести відповідальність за свої дії в Україні", - сказав Костін.

Генпрокурор України, який домагається створення спеціального міжнародного трибуналу, наголосив, що він наполягає на відшкодуванні збитків, які будуть реалізовані шляхом конфіскації російських активів.

Він також поставив під сумнів твердження про те, що люди у світі «страждають через» Україну.

«Вони не чують ракет. Вони не знають, що таке бомбардування, - сказав він. - Вони не знають, що таке вбивства, зґвалтування, пограбування».

Хоча генпрокурор і погодився з тим, що після російського вторгнення європейці почали платити за їжу та паливо більше, він зазначив, що українці «платять своїм життям».

Костін розповів, що після російського вторгнення свідчення про тортури, неправомірні страти, а також сексуальні насильства щодо жінок та дітей надходять «практично з кожного села та кожного міста» України.

Як повідомлялося, Генпрокуратура України пред'явила підозру російським військовим за пограбування та зґвалтування.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті