Фаріон заявила, що Львів перетворився на місто диверсантів, які розмовляють російською

Екс-депутатка Ірина Фаріон продовжує раздмухувати тему російськомовних громадян України. На цей раз вона заявила в ефірі, що Львів "перетворився на місто диверсантів" через появу там російськомовних біженців.

"Львів перетворився на місто диверсантів. Я йду площею Ринок, там говорять російською мовою - звідки я знаю, що це не москаль? Як мені відрізнити москаля від російськомовного?", - заявила екс-нардеп. 

Фаріон знову називає людей, які ще не почали спілкуватися українською - "маргіналами та ущербними".

Як повідомлялося, СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Фаріон й ініціювала психолого-лінгвістичну експертизу її висловлювань.

15 листопада Національний університет "Львівська Політехніка" звільнив Фаріон з посади професорки кафедри української мови на тлі її звинувачень у бік військових в тому, що вони спілкуються російською мовою. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті