Двоє інформаторів з Донеччини, які "зливали" позиції та графіки ротацій ЗСУ, отримали тюремні строки

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальні терміни ув’язнення отримали ще двоє ворожих інформаторів, що розвідували місця базування та періодичність ротацій Сил оборони на Донеччині. Про це повідомляє канал СБУ у Телеграм 18 грудня.

"Передусім зловмисники намагались виявити можливі локації комплексів протиповітряної оборони та складів з озброєнням і боєприпасами ЗСУ в районах Краматорська та Слов’янська. Також вони збирали дані про часові інтервали між ротаціями підрозділів українських військ на прифронтовій території області", - зазначили у СБУ.

Повідомляється, що засудженою є підприємиця з Краматорська, яку ФСБ дистанційно залучила до співпраці у червні цього року, та чий родич вже тривалий час працює на підконтрольне росіянам так зване "МДБ ДНР".

Ще одним засудженим є мешканець Торецька, який у "віддаленому режимі" передавав окупантам розвідінформацію про дислокацію Сил оборони на Горлівському напрямку. 

За матеріалами української спецслужби суд призначив ворожій поплічниці 12 років тюрми, а іншому фігуранту – 9 років ув’язнення.

Як повідомлялось раніше, СБУ викрила мережу агентів РФ і затримала її керівника, якій навів ракету на багатоповерхівку в Запоріжжі.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті