ДТЕК: Ймовірність повного відключення світла у Києві мала

Повне відключення електроенергії у Києві на сьогодні малоймовірне. Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону "FreeДом". 

"У Києві є теоретична ймовірність блекауту, але ступінь її низький. Тому що в Києві, на відміну від регіональних систем, є велика кількість систем вводу електроенергії та велика кількість генерації. Теоретично, удар по всіх цих об'єктах можливий, якщо раптом чомусь не спрацює ППО. Але у нас є ППО в Києві, яке покращується та останні події показують, що воно працює набагато краще, аніж раніше. Ми багато чого зробили з укріплення об'єктів і у нас є відновлені об'єкти", - сказав Сахарук.

Як повідомлялося раніше, ДТЕК намагається зробити планові відключення світла не більшими за 1-2 години на добу

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті