Докфільм "Довга доба" про злочини росії в Україні покажуть під час Олімпіади в Парижі

Документальний фільм «Довга доба» режисера Алана Бадоєва покажуть 3 серпня в Українському домі «Volia Space» в Парижі. Про це повідомляє Укрінформ.

Фільм “Довга доба” - це драма, створена на основі 200 годин відеоматеріалів, знятих простими українцями на їхні смартфони по всій країні під час повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року. Це “капсула часу”, яка свідчить про злочини Росії очима українців, і які не має забути світ. 

Документальний фільм від режисера Алана Бадоєва та телеканалу «1+1 Україна» вже стигли переглянути в понад 30 країнах світу. Також спецпокази стрічки відбулися в штаб-квартирі НАТО у Брюсселі, Раді Європи і доступні для завантаження на стрімінгових сервісах Netflix та британській відеоплатформі OD365.

3 серпня  в паризькому парку Ля Вілетт відкрили український дім «Volia Space», який під час проведення Олімпійських ігор слугуватиме національним центром і місцем зустрічі українських спортсменів, тренерів, представників влади, українських та іноземних медіа. Мета ініціативи - показати приголомшливу волю наших спортсменів до перемоги, знайомство гостей із Україною та її культурою.

У «Volia Spacе» відбуватимуться зустрічі з відомими українськими спортсменами, культурними діячами і публічними особистостями, які розповідатимуть про сьогодення України під час повномасштабного вторгнення росії, умови, в яких готувалися до Олімпійських Ігор наші спортсмени, складнощі, яких зазнає українська інфраструктура через постійні атаки країни-агресора. Український дім в Парижі працюватиме до 10 серпня.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті