До нової масованої атаки росія може підготуватися за кілька днів - речник ПС ЗСУ

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що після удару по Україні 2 січня росії для підготовки нової масованої атаки знадобиться кілька днів. Про це полковник повідомив у ефірі телеканалу "Київ24", - пише "Суспільне".

Відповідаючи на запитання, чи зможе РФ повторити масштабний обстріл, бо з минулого такого удару минуло чотири дні, Ігнат зазначив: "Для підготовки, я думаю, достатньо тих кількох днів. Спланувати, якщо у них є певні шаблони".

Речник ПС пояснив, що кожну ракету програмують — формують маршрут, де їй повернути праворуч, ліворуч, де піднятися і де вийти на удар, — це роблять відповідні спеціалісти.

"Питання у ракетах, скільки вони собі можуть дозволити випустити наступного разу. І чи зможуть поповнити цей запас", — вказав полковник.

Ігнат додав, що російські окупанти вже давно перейшли недоторканний запас ракет, і зараз продовжують це робити.

"Бачимо, що багато використовували ракет типу X повітряного базування. "Калібри" вони не використовують останнім часом, дуже мало", — підсумував речник Повітряних сил.

Як повідомлялося, президент України Володмир Зеленський повідомив, що через масований обстріл росіян 2 січня постраждали понад 120 людей, відомо про 5 загиблих.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті