До Києва прибув Державний секретар Святого Престолу. Вже зустрівся зі Шмигалем

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном у Києві 22 липня. Про це прем'єр повідомив у Телеграм.

"Радий вітати в Києві Державного секретаря Святого Престолу, кардинала П’єтро Пароліна. Його візит в Україну та відвідання українських міст під час війни, яку розв’язала росія, є свідченням високого рівня уваги до нашої держави", - написав Шмигаль.

Зазначається, що Шмигаль із кардиналом обговорили встановлення справедливого миру для України, продовольчу безпеку, повернення полонених й українських дітей. 

"В цьому контексті подякував Святому Престолу за участь у Першому саміті миру й підтримку його рішень. Також високо цінуємо надання гуманітарної допомоги й активну участь у процесі повернення депортованих українських дітей і полонених. Подякував за допомогу в лікуванні українських дітей, які стали жертвами російської загарбницької війни. Розраховуємо також на участь і сприяння Святого Престолу у відновленні медичної інфраструктури в Україні", - зазначив Шмигаль.

Раніше повідомлялось, що Папа Римський закликав Україну і росію до обміну полонених "всіх на всіх".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті