До "Гвардії наступу" вже подали понад 20 тисяч заявок

Уже понад 20 тисяч людей подали заявки на вступ до штурмових бригад "Гвардії наступу". Про це в етері телемарафону заявив речник Національної гвардії Руслан Музичук 11 лютого.

Він розповів, що найбільше охочих подали заявки через сайт — таких уже 14 тисяч. Серед них 7,5 тисячі хочуть приєднатися до підрозділів Національної гвардії.

Наступним етапом підготовки "Гвардії наступу" буде обробка заявок. Потім відібраним кандидатам доведеться зібрати необхідні документи, пройти психологічне тестування та медичну комісію.

Музичук пояснює, що всі ці етапи необхідні, оскільки йдеться про формування саме штурмових бригад.

"Туди мають потрапити кандидати з високою мотивацією, вони повинні відповідати й іншим вимогам для формування таких підрозділів", — зазначив речник.

Доєднатися до "Гвардії наступу" можна, подавши анкету на сайті або ж через визначені Центри надання адміністративних послуг. Адреси центрів розміщені на сайті "Гвардії наступу". Також існує спеціальна гаряча лінія: 080 010 00 20. Для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, які існують для військовослужбовців та поліцейських.

Як повідомлялося раніше, виконуючий обов'язки міністра внутрішніх справ України Ігор Клименко анонсував формування штурмових бригад "Гвардія наступу". 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті