До "Гвардії наступу" вже подали понад 20 тисяч заявок

Уже понад 20 тисяч людей подали заявки на вступ до штурмових бригад "Гвардії наступу". Про це в етері телемарафону заявив речник Національної гвардії Руслан Музичук 11 лютого.

Він розповів, що найбільше охочих подали заявки через сайт — таких уже 14 тисяч. Серед них 7,5 тисячі хочуть приєднатися до підрозділів Національної гвардії.

Наступним етапом підготовки "Гвардії наступу" буде обробка заявок. Потім відібраним кандидатам доведеться зібрати необхідні документи, пройти психологічне тестування та медичну комісію.

Музичук пояснює, що всі ці етапи необхідні, оскільки йдеться про формування саме штурмових бригад.

"Туди мають потрапити кандидати з високою мотивацією, вони повинні відповідати й іншим вимогам для формування таких підрозділів", — зазначив речник.

Доєднатися до "Гвардії наступу" можна, подавши анкету на сайті або ж через визначені Центри надання адміністративних послуг. Адреси центрів розміщені на сайті "Гвардії наступу". Також існує спеціальна гаряча лінія: 080 010 00 20. Для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, які існують для військовослужбовців та поліцейських.

Як повідомлялося раніше, виконуючий обов'язки міністра внутрішніх справ України Ігор Клименко анонсував формування штурмових бригад "Гвардія наступу". 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті