До Авдіївки призупинили постачання гумдопомоги через загострення на фронті

Через загострення ситуації на лінії фронту навколо Авдіївки постачання гуманітарної допомоги в місто призупинено, але резервів вистачить на три місяці. Про це Українському радіо повідомив начальник міської військової адміністрації Авдіївки Віталій Барабаш. 

"Ми поки що припинили ввезення гуманітарної допомоги в місто, тому що небезпечна дорога, 22 кілометри до Авдіївки постійно під обстрілами. Втім, у місті накопичено резервів. Ми від початку повномасштабної війни намагалися ці резерви підтримувати з розрахунку на кількість населення орієнтовно на 2-2,5 місяці. У зв'язку з тим, що люди їдуть потрошку з міста, то тих резервів, які є в місті, орієнтовно вистачить на 3 місяці. Це і продукти харчування, і гігієна, є певний запас води", - зазначив він.

Також, за його словами, "є декілька локацій зі свердловинами, ми запускаємо в певний час генератори, щоб піднімати цю воду, люди приходять та її набирають".

Як зазначив Барабаш, якщо буде так, як три останніх дні, то найближчим часом, якщо не станеться нової хвилі загострення, знову завозитимуть гуманітарну допомогу, бо вона накопичується на спокійніших територіях.

Нагадаємо, раніше Барабаш заявив про очікуване загострення боїв за Авдіївку найближчими днями. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті