До 15 років засуджено "прокурорку" зі Станиці Луганської, яку звільнили з правоохоронних органів України за негативних обставин

До максимального терміну позбавлення волі - 15 років - засуджено окупаційну "прокурорку" зі Станиці Луганської на Луганщині, яку перед повномасштабним російським вторгненням звільнили з правоохоронних органів України за негативних обставин. Про це повідомило 3-є управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк у facebook 24 травня.

"Завдяки доказовій базі СБУ, до максимального терміну позбавлення волі заочно засуджено зрадницю, яка співпрацює з ворогом в окупаційній "прокуратурі" на Луганщині", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що до великої війни мешканка Щастинського району кілька років працювала у правоохоронних органах, однак у 2021 році була звільнена за негативними обставинами. Одразу після окупації Станиці Луганської фігурантка пішла служити ворогу. Вона склала присягу на вірність агресору і вже у березні 2022 року була призначена "помічником прокурора" у так званій "прокуратурі Станично-Луганського району ЛНР". 

У ході досудового розслідування її колабораційну діяльність повністю доведено. Суд визнав правопорушницю винною за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України та засудив до 15 років тюрми з конфіскацією усього майна. Наразі колаборантка перебуває у розшуку. Строк відбування покарання рахуватиметься з дати її затримання. 

Раніше повідомлялось, що старобільський колаборант від медицини, який годував і розселяв у лікарні окупантів, отримав заочно 10 років ув'язнення.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Країна
19.04.2025
09:49

Пастор Сергій Косяк: Я почав плакати і запитав у Бога: Чому така соціальна несправедливість у нашій країні?

Перший будинок милосердя був відкритий за їхньою особистою ініціативою у 2020 році – вони продали своє майно, купили невеликий будиночок у тому селищі й відкрили перший прихисток для 15 самотніх літніх людей.
Всі статті