Депутати Бундестагу відвідають Київ, щоб посилити тиск на Шольця з постачання танків - Spiegel

Делегація Бундестагу прибуде до Києва з дводенним візитом, щоб оновити тиск на німецький уряд із постачання танків. Про це 6 жовтня повідомляє Spiegel.

Йдеться про візит голови оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман та кількох депутатів. Насамперед вона відвідає зруйнований аеропорт "Антонов". І вже потім вона хоче відвідати різні позиції української армії та отримати уявлення про нещодавні територіальні здобутки.

"Я хотіла б отримати враження на місці та поговорити з тими, хто перебуває на фронті у прямому розумінні цього слова, почути, що ми ще можемо зробити", - сказала Штрак-Циммерманн.

Насамперед йдеться про можливі потреби української армії у західних бойових танках. На п'ятницю заплановані переговори з представниками українського парламенту та уряду, зокрема з міністром оборони Олексієм Резніковим та Андрієм Єрмаком, головою Офісу президента.

Україна вже отримувала радянські бойові танки зі Східної Європи у межах так званого кругового обміну. Це, безперечно, дало ефект, сказала Штрак-Циммерманн, "але в тому, що стосується точності, західні танки мають іншу вогневу міць".

Також зазначається, що своєю поїздкою Штрак-Циммерман хоче посилити тиск на канцелярію Шольца.

Нагадаємо, на початку жовтня міністерка оборони ФРН раптово приїхала до Одеси та анонсувала постачання ЗРК IRIS-T.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті