Демократи Палати представників не підтримали альтернативний законопроєкт з допомогою Україні

Демократи Палати представників США відмовилися підтримувати альтернативний законопроєкт із допомогою Україні, який пропонують республіканці. Про це з посиланням на прес-конференцію лідера демократів у Палаті представників Хакіма Джеффріса повідомляє РБК-Украина.

Він зазначив, що єдиний шлях забезпечити потреби американського народу в нацбезпеці - винести на голосування законопроєкт із допомогою Україні, Ізраїлю та Тайваню на 95 млрд доларів.

За словами Джеффріса, якщо законопроєкт розглядатимуть у Палаті представників, то він набере понад 300 голосів.

"Настав час для республіканців у Палаті представників підтримати інтереси нацбезпеки американського народу і порвати з пропутінськими екстремістами MAGA (прихильники колишнього президента Дональда Трампа - ред.) в їхній партії", - додав він.

Лідер демократів у нижній палаті Конгресу також розповів, що його фракція не підтримає альтернативний законопроєкт із допомогою Україні від республіканців, який не містить гуманітарної допомоги.

Видання нагадало, нещодавно стало відомо, що голова зовнішньополітичного комітету Палати представників США Майкл Маккол зайнявся розробкою альтернативного законопроєкту з допомогою Україні. Він хоче винести його на розгляд уже після 22 березня.

Зазначимо, законопроєкт, який нещодавно ухвалив Сенат, передбачав понад 60 млрд доларів тільки на фінансування допомоги Україні.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті