Демократи Палати представників не підтримали альтернативний законопроєкт з допомогою Україні

Демократи Палати представників США відмовилися підтримувати альтернативний законопроєкт із допомогою Україні, який пропонують республіканці. Про це з посиланням на прес-конференцію лідера демократів у Палаті представників Хакіма Джеффріса повідомляє РБК-Украина.

Він зазначив, що єдиний шлях забезпечити потреби американського народу в нацбезпеці - винести на голосування законопроєкт із допомогою Україні, Ізраїлю та Тайваню на 95 млрд доларів.

За словами Джеффріса, якщо законопроєкт розглядатимуть у Палаті представників, то він набере понад 300 голосів.

"Настав час для республіканців у Палаті представників підтримати інтереси нацбезпеки американського народу і порвати з пропутінськими екстремістами MAGA (прихильники колишнього президента Дональда Трампа - ред.) в їхній партії", - додав він.

Лідер демократів у нижній палаті Конгресу також розповів, що його фракція не підтримає альтернативний законопроєкт із допомогою Україні від республіканців, який не містить гуманітарної допомоги.

Видання нагадало, нещодавно стало відомо, що голова зовнішньополітичного комітету Палати представників США Майкл Маккол зайнявся розробкою альтернативного законопроєкту з допомогою Україні. Він хоче винести його на розгляд уже після 22 березня.

Зазначимо, законопроєкт, який нещодавно ухвалив Сенат, передбачав понад 60 млрд доларів тільки на фінансування допомоги Україні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті