ДБР затримало колишнього високопосадовця ЗСУ, який незаконно збагатився на майже 58 млн грн

Державне бюро розслідувань України (ДБР) затримало колишнього високопосадовця ЗСУ, який незаконно збагатився на майже 58 млн грн. Про це ДБР повідомляє 21 березня у Телеграм.

"Працівники ДБР у співпраці з Офісом Генпрокурора викрили на незаконному збагаченні ексначальника Центрального управління продовольчого забезпечення Командування Сил логістики Збройних Сил України. У 2022-2023 роках чиновник набув необґрунтованих активів на суму майже 58 млн грн. Зокрема йдеться про автомобіль, квартиру в Києві, 53 земельні ділянки на території України та інше майно. Крім того, підконтрольні посадовцю підприємства придбали склад площею 2000 кв. м та єдиний майновий комплекс експериментального протезно-ортопедичного підприємства", - йдеться у повідомленні.

"Підозрюваний у незаконному збагачені затриманий, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - констатує ДБР.

Як повідомлялося, керівника Головного управління нацполіції Волинської області затримано через підозру у торгівлі гуманітарними авто.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті