Що з обличчям? Єрмак відреагував на падіння цін на російську нафту

Глава Офісу президента Андрій Єрмак відреагував на падіння ціни на російську нафту після запровадження Євросоюзом стелі ціни у 60 доларів за барель. Відповідне повідомлення він розмістив у своєму телеграм-каналі 9 грудня.

"Ну що? Що з обличчям?", - риторично питає росіян глава ОП, розмістивши графік динаміки цін.

Зазначимо, що вартість російського сорту нафти Urals у середу, 8 грудня, становила $43,73 за барель, за даними Argus Media, які оприлюднив Bloomberg.

Агентство зазначає, що Urals торгується значно нижче за стелю, встановлену в Євросоюзі та країнах G7.

Аналітики Bloomberg пишуть, що вартість російської Urals має знизитися через втрату європейських ринків, зростаючих ставок на її перевезення та скорочення кількості можливих покупців. Нижча ціна на енергоносій необхідна конкуренції на ринках Азії.

Як повідомлялося, з 5 грудня у країнах ЄС почало діяти ембарго на російську нафту, а також обмеження країнами G7 ціни на російську нафту.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Всі статті