"Буде більше і глибше". Буданов розповів про удари по російським авіабазам

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов не став брати на себе відповідальність за удари по російських авіабазах, але припустив, що подібні удари будуть дедалі глибшими. Про це він заявив в інтерв'ю ABC News.

У відповідь на запитання, чи завдавала Україна ударів по російських авіабазах, Буданов відповів: "Зараз я не можу відповісти на це питання. Тільки після закінчення війни".

Він додав, що дуже радий бачити такі атаки, і на запитання, чи їх буде більше, і чи будуть глибше щодо тилу рашистів, глава ГУР відповів: "Думаю, так". "Вони будуть все глибшими і глибшими", - підкреслив Буданов.

Він також нагадав, що Крим – це територія України, тому там Україна може застосовувати будь-яку зброю, яку вважає за потрібну.

Нагадаємо, раніше Буданов розповів, коли росія зіткнеться з дефіцитом боєприпасів.

Як повідомлялося, Генштаб офіційно підтвердив удар по "мобіках" у Макіївці у новорічну ніч.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті