Британські солдати НАТО у Польші разом з Королівськими уланами пересіли на коней

Британські солдати зі складу групи передової присутності НАТО eFP (enhanced Forward Presence Battle Groups) пересіли на коней в рамках спільних навчань у Польщі. Про це повідомляє пресслужба бойової групи НАТО “Польща” у своєму Twitter, - пише Мілітарний 25 липня.

Королівські улани зі складу розвідувального підрозділу 12-ї бронепіхотної бригади відпрацьовували кінну розвідку разом з 2-ю Люблінською бригадою тероборони.

Навчання складалися з основ стрибків через перешкоди, верхової їзди по бездоріжжю і транспортування спорядження за допомогою коней.

Зазначається, що навчання складалися з двох частин – теоретичної та практичної.

"2-га Люблінська бригада територіальної оборони з 2019 по 2021 рік проводила експеримент з використанням коней для патрулювання, переміщення особового складу та транспортування озброєння", - йдеться у повідомленні.

Вперше військові застосували коней восени 2021 року під час кризи на кордоні з Білоруссю для охорони прикордонних районів у рамках операції “Сильна підтримка”.

Експеримент показав, що коні на відміну від мотоциклів і квадроциклів мають кращу прохідність в умовах лісистої місцевості з мокрим грунтом.

Кінні підрозділи досі широко використовуються в багатьох арміях світу. У Великій Британії є кавалерійські частини англійської королівської гвардії.

 Німеччині в гірсько-піхотних підрозділах використовують коней-ваговозів та мулів. Казахстан має кінно-єгерський батальйон.

У румунському війську коні деяких армійських підрозділів призначені для перевезення у високогірних районах важкого групового озброєння – кулеметів, безвідкатних гармат, а також боєприпасів.

На думку румунських фахівців, у багатьох випадках жодна техніка не здатна замінити коней.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті