Британські солдати НАТО у Польші разом з Королівськими уланами пересіли на коней

Британські солдати зі складу групи передової присутності НАТО eFP (enhanced Forward Presence Battle Groups) пересіли на коней в рамках спільних навчань у Польщі. Про це повідомляє пресслужба бойової групи НАТО “Польща” у своєму Twitter, - пише Мілітарний 25 липня.

Королівські улани зі складу розвідувального підрозділу 12-ї бронепіхотної бригади відпрацьовували кінну розвідку разом з 2-ю Люблінською бригадою тероборони.

Навчання складалися з основ стрибків через перешкоди, верхової їзди по бездоріжжю і транспортування спорядження за допомогою коней.

Зазначається, що навчання складалися з двох частин – теоретичної та практичної.

"2-га Люблінська бригада територіальної оборони з 2019 по 2021 рік проводила експеримент з використанням коней для патрулювання, переміщення особового складу та транспортування озброєння", - йдеться у повідомленні.

Вперше військові застосували коней восени 2021 року під час кризи на кордоні з Білоруссю для охорони прикордонних районів у рамках операції “Сильна підтримка”.

Експеримент показав, що коні на відміну від мотоциклів і квадроциклів мають кращу прохідність в умовах лісистої місцевості з мокрим грунтом.

Кінні підрозділи досі широко використовуються в багатьох арміях світу. У Великій Британії є кавалерійські частини англійської королівської гвардії.

 Німеччині в гірсько-піхотних підрозділах використовують коней-ваговозів та мулів. Казахстан має кінно-єгерський батальйон.

У румунському війську коні деяких армійських підрозділів призначені для перевезення у високогірних районах важкого групового озброєння – кулеметів, безвідкатних гармат, а також боєприпасів.

На думку румунських фахівців, у багатьох випадках жодна техніка не здатна замінити коней.

Статті

Донбас
22.12.2024
19:05

Ватажки «ДНР» і «ЛНР» пообіцяли Путіну поселити безхатченків у вкрадені квартири і підвищити народжуваність. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня публікації в ЗМІ окупованого Донбасу були міцно зав'язані на прямій лінії кремлівського диктатора. Можна сказати навіть більше: «Знає кішка, чиє сало з'їла». Ватажки «республік» прекрасно знали, що жителі «ДНР/ЛНР» спробують...
Країна
21.12.2024
10:15

Економічні підсумки-2024: і це минеться…

Зрозуміло, що українці не стали менше їсти та не перестали купувати одяг та взуття. Просто їх самих у країні стало значно менше.
Донецьк
20.12.2024
11:00

Телемедицина на Донеччині: між ідеєю та практикою

Телемедицина – це медична послуга, яка надається на відстані через електронні засоби зв’язку. Простими словами - онлайн-консультації з лікарями за допомогою телефона, планшета або комп’ютера.
Всі статті