Британські солдати НАТО у Польші разом з Королівськими уланами пересіли на коней

Британські солдати зі складу групи передової присутності НАТО eFP (enhanced Forward Presence Battle Groups) пересіли на коней в рамках спільних навчань у Польщі. Про це повідомляє пресслужба бойової групи НАТО “Польща” у своєму Twitter, - пише Мілітарний 25 липня.

Королівські улани зі складу розвідувального підрозділу 12-ї бронепіхотної бригади відпрацьовували кінну розвідку разом з 2-ю Люблінською бригадою тероборони.

Навчання складалися з основ стрибків через перешкоди, верхової їзди по бездоріжжю і транспортування спорядження за допомогою коней.

Зазначається, що навчання складалися з двох частин – теоретичної та практичної.

"2-га Люблінська бригада територіальної оборони з 2019 по 2021 рік проводила експеримент з використанням коней для патрулювання, переміщення особового складу та транспортування озброєння", - йдеться у повідомленні.

Вперше військові застосували коней восени 2021 року під час кризи на кордоні з Білоруссю для охорони прикордонних районів у рамках операції “Сильна підтримка”.

Експеримент показав, що коні на відміну від мотоциклів і квадроциклів мають кращу прохідність в умовах лісистої місцевості з мокрим грунтом.

Кінні підрозділи досі широко використовуються в багатьох арміях світу. У Великій Британії є кавалерійські частини англійської королівської гвардії.

 Німеччині в гірсько-піхотних підрозділах використовують коней-ваговозів та мулів. Казахстан має кінно-єгерський батальйон.

У румунському війську коні деяких армійських підрозділів призначені для перевезення у високогірних районах важкого групового озброєння – кулеметів, безвідкатних гармат, а також боєприпасів.

На думку румунських фахівців, у багатьох випадках жодна техніка не здатна замінити коней.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті