Британські солдати НАТО у Польші разом з Королівськими уланами пересіли на коней

Британські солдати зі складу групи передової присутності НАТО eFP (enhanced Forward Presence Battle Groups) пересіли на коней в рамках спільних навчань у Польщі. Про це повідомляє пресслужба бойової групи НАТО “Польща” у своєму Twitter, - пише Мілітарний 25 липня.

Королівські улани зі складу розвідувального підрозділу 12-ї бронепіхотної бригади відпрацьовували кінну розвідку разом з 2-ю Люблінською бригадою тероборони.

Навчання складалися з основ стрибків через перешкоди, верхової їзди по бездоріжжю і транспортування спорядження за допомогою коней.

Зазначається, що навчання складалися з двох частин – теоретичної та практичної.

"2-га Люблінська бригада територіальної оборони з 2019 по 2021 рік проводила експеримент з використанням коней для патрулювання, переміщення особового складу та транспортування озброєння", - йдеться у повідомленні.

Вперше військові застосували коней восени 2021 року під час кризи на кордоні з Білоруссю для охорони прикордонних районів у рамках операції “Сильна підтримка”.

Експеримент показав, що коні на відміну від мотоциклів і квадроциклів мають кращу прохідність в умовах лісистої місцевості з мокрим грунтом.

Кінні підрозділи досі широко використовуються в багатьох арміях світу. У Великій Британії є кавалерійські частини англійської королівської гвардії.

 Німеччині в гірсько-піхотних підрозділах використовують коней-ваговозів та мулів. Казахстан має кінно-єгерський батальйон.

У румунському війську коні деяких армійських підрозділів призначені для перевезення у високогірних районах важкого групового озброєння – кулеметів, безвідкатних гармат, а також боєприпасів.

На думку румунських фахівців, у багатьох випадках жодна техніка не здатна замінити коней.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті