Британська розвідка: Успіхи ЗСУ на півдні поставили перед РФ дилему - бігти чи намагатися оборонятися

Успіхи ЗСУ під час наступу на Херсонщині поставили перед росією дилему – бігти за Дніпро чи намагатися оборонятися. Про це 6 жовтня у Twitter повідомляє Міністерство оборони Великобританії.

"Перед росією стоїть дилема: відведення бойових сил через Дніпро робить оборону решти Херсонщини надійнішою; але політичний імператив полягатиме в тому, щоб залишитися і оборонятися", - повідомили представники британського Міноборони.

Така дилема з'явилася після того, як наші військові змогли за кілька днів просунутися вперед на 20 кілометрів та зайняти позиції на східному березі Інгульця. Причому російські сили не намагалися розпочинати бій і відступали.

Проте, зазначили представники британської розвідки, поки що ЗСУ не загрожують основним оборонним рубежам росії в регіоні. Водночас окупанти розуміють, що Нова Каховка та пошкоджений міст там уже перебувають у небезпеці.

При цьому ця пошкоджена переправа залишається одним із небагатьох доступних шляхів поповнення окупаційних військ. Найголовніше – у росіян вже не вистачає вільних десантних частин, оскільки їхню більшість вони кинули на оборону Херсона.

"Таким чином, у росії нині мало додаткових, якісних сил швидкого розгортання, доступних для стабілізації фронту: вона, ймовірно, націлена на перекидання мобілізованих резервів на цей сектор", - зазначили представники британської розвідки.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що путін незадоволений і готується зняти Шойгу за підтримки силовиків.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті