Британська розвідка: Наступ на Бахмут обходиться росії непропорційно дорого

Міноборони Британії у своєму традиційному ранковому зведенні 3 грудня аналізує прагнення росії за всяку ціну взяти Бахмут, вкладаючи в це завдання непропорційно багато сил і коштів. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

За даними британців, значна частина російських наземних сил і вогневої могутності, як і раніше, зосереджена вздовж 15-кілометрової лінії фронту біля міста Бахмут у Донецькій області та спрямована на взяття міста.

"Судячи з усього, росія планує оточити місто, поступово наступаючи на північ і на південь від нього. За останні дні вона досягла невеликих успіхів на південному напрямку і зараз прагне закріпитися на обмежених плацдармах на захід від заболоченої місцевості навколо невеликої річки Бахмутка. Наступ на Бахмут став пріоритетним завданням російського командування на початку серпня. Захоплення міста не матиме великої оперативної цінності, але потенційно дозволить Росії загрожувати більшим містам у цьому районі - Краматорську та Слов'янську", - зазначають у британській розвідці.

"Бахмутський наступ обходиться Росії непропорційно дорого порівняно з можливою вигодою. Судячи з усього, захоплення міста має насамперед символічне політичне значення для російської влади", - приходять до висновку розвідники.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті