Бразильский футбольний клуб "Бател" тимчасово змінив назву на "Маріуполь"

У Бразилії футбольний клуб "Бател" змінив назву на "Маріуполь" аби підтримати українських колег, які не можуть продовжувати грати у футбол. Про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-президент маріупольського клубу Андрій Санін.

"На допомогу найбільш постраждалому клубу Української Прем’єр Ліги прийшла найбільш футбольна країна світу, Бразилія! Футбольний клуб AA Batel, команда з найбільшої української спільноти у Південній Америці, тимчасово перетворюється на ФК «Маріуполь». Хлопці з регіону Прудентополіс, де 70% місцевих мешканців є етнічні українці та їх нащадки, деякий час будуть грати у померанчово-синіх кольорах та з нашим лого на грудях, на знак підтримки Українського Маріуполя та його команди, чекаючи на повернення нашої команди та місцевих вболівальників на стадіон імені Володимира Бойко", - написав Санін.

Сам бразильський клуб також опублікував заяву на своїй сторінці в Instagram.

"Футбол має величезну здатність об’єднувати людей і спільноти. Тепер настав час для футболу ще раз показати цю велич, подолавши ще один бар'єр. "Бател" обіймає "Маріуполь", український клуб, який втратив усе після постійних вибухів у рідному місті. Команда Гуарапуава, яка базується в регіоні Прудентополіс, за тисячі кілометрів від України, візьме назву, кольори та форму клубу, який припинив своє існування через війну. Сьогодні ті, хто любить футбол, де б вони не були, можуть знову почати вірити. Разом ми будемо піклуватися про цю команду, шанувати її колір і зберігати її історію, поки вони не повернуться додому", - заявили представники "Бателя".

 
Як повідомлялося раніше, в окупованому Маріуполі рашисти демонтували пам'ятник Архіпу Куїнджи.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті