Боєприпаси, системи ППО, бронетехніка та безпілотники: Зеленський зустрівся із представниками британських оборонних компаній

Президент України Володимир Зеленський провів важливу зустріч із представниками британських оборонних компаній. Про це він повідомив у Телеграм ввечері 18 липня.

"Серед ключового – обговорили перспективи спільного оборонного виробництва, насамперед боєприпасів, систем ППО, гармат, бронетехніки та безпілотників", - зазначив Президент.

"Велика Британія стала першою європейською країною, яка надала Україні летальну зброю, танки, далекобійну зброю. Саме з Великою Британією ми підписали першу безпекову угоду. І ми й далі поглиблюємо нашу співпрацю в оборонній галузі", - підкреслив Глава держави.

"Голос Америки" повідомляє, що із Зеленським зустрілися керівники британських компаній, що працюють в оборонному секторі, як-от BAE Systems і Babcock International Group.

На зустрічі із Зеленським у Лондоні також були присутні представники компаній Thales, MBDA і KBR, міністр оборони Великої Британії Джон Хілі та міністр зовнішньої торгівлі Джонатан Рейнольдс, зазначається в повідомленні.

«На сьогоднішній зустрічі з лідерами галузі я наголосив, що уряд продовжить працювати в партнерстві з промисловістю і наголосив на необхідності збільшення промислового виробництва життєво важливого військового обладнання як для України, так і для наших власних збройних сил», - заявив Джон Хілі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті