Близько 2,5 тис. вантажівок перебувають у чергах у Польщі в напрямку України - Держприкордонслужба

У чергах на в'їзд в Україну на українсько-польському кордоні станом на ранок понеділка, 4 грудня, перебувало приблизно 2500 вантажних транспортних засобів. Про це заявивв речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Блокування, на жаль, триває. Нагадаю, це чотири напрямки: пункти пропуску "Ягодин - Дорогуськ", "Краківець - Корчова", "Рава-Руська - Гребенне", де блокування розпочалося 6 листопада. З 23 листопада додався напрямок ПП "Шегині - Медика". Загалом станом на ранок сьогодні на всіх цих напрямках у бік України на території Польщі в чергах перебувало близько 2,5 тис. транспортних засобів", - сказав він.

Найбільше вантажівок (майже 900) знаходиться навпроти пункту пропуску "Рава-Руська", зазначили у відомстві. Деяка кількість транспортних засобів перетинає кордон і на виїзд, і в'їзд до Польщі. Найбільш інтенсивний рух у напрямку ПП "Краківець".

Нагадаэмо, через протест польських перевізників, який розпочався 6 листопада, на прикордонних переходах "Ягодин - Дорогуськ", "Краківець - Корчова" і "Рава-Руська - Гребенне" черги на в'їзд перед заблокованими пунктами пропуску на українсько-польському кордоні з польського боку сягали 40 км. 

Організатори блокади, які вимагають скасування запровадженого з війною "транспортного безвізу" для України, повідомляли, що, згідно з офіційним дозволом місцевої влади, акція триватиме до 3 січня 2024 року, проте на окремих пунктах уже є дозволи про її продовження до лютого.

Як повідомлялося, на кордоні з Польщею відкриють пункт пропуску для проїзду порожніх вантажівок. 

Також повідомлялося, що Польща посилить перевірку вантажівок на польсько-українському кордоні. 

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті