Білий дім об'єднує зусилля з венчурними компаніями щодо технологічних інновацій для України

Представники Білого дому зустрілися в понеділок з близько десятком лідерів венчурних фірм, технологічних і оборонних компаній, щоб посилити зацікавленість адміністрації Байдена в підтримці доступу України до передового американського обладнання. Про це з посиланням на чиновників Білого дому повідомліє Reuters 9 січня.

"Розмова була зосереджена на низці систем, в тому числі на безпілотних літальних апаратах, на тому, як протидіяти безпілотним літальним апаратам, що надходять, а також на вирішенні проблеми розмінування", - цитує агенція одного з посадовців під час телефонної розмови після п'ятигодинної зустрічі з групою журналістів.

Зазначається, що голова Ради національної безпеки Білого дому Джейк Салліван скликав цю зустріч, щоб наполягти на "посиленні уваги до допомоги Україні в подоланні цих ключових технологічних викликів, які, як вони визначили, гальмують їхній прогрес і динаміку на полі бою". Поо це повідомив інший чиновник.

Reuters повідомляє, що ключові члени Ради національної безпеки зустрілися з керівниками компаній Fortem Aerospace, компаній оборонних технологій, таких як Palantir Technologies Inc (PLTR.N) і Anduril Industries Inc, а також з виробником безпілотників Skydio, які були запрошені до Білого дому, серед інших.

"Джейк Салліван був присутній принаймні на частині заходу, як і його заступник Джон Файнер, який вів частину зустрічі, повідомив один з чиновників. Представники адміністрації заявили, що зустріч у понеділок дала їм можливість дізнатися про нові можливості з більш глибокого зрізу американської промисловості в надії на те, що уряд може сприяти використанню цих інновацій в Україні", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в Білому домі виробники зброї 5 годин обговорювали можливу допомогу Україні. У пріоритеті - боротьба з ворожими дронами та розмінування.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті