Більше 50 % українців позитивно сприймають повернення Трампа на посаду президента США - опитування

Про це свідчать результати дослідження громадської думки від КМІС.

На питання, чи є повернення Трампа до Білого дому добрим або поганим розвитком подій для України, сукупно 54% респондентів відповіли, що сприймають це радше позитивно, ніж негативно.

Найбільш численною виявилась група, що сприймає перемогу Трампа "більш добре, ніж погано" – 37,5%. 11,3% дали відповідь "достатньо добре", 5,5% – "дуже добре".

3,2% вважають, що обрання Трампа – це достатньо погано, 2,9% – дуже погано. 

23,2% відповіли, що їм важко визначитись з думкою, а 2% відмовилися відповідати на запитання.

Найбільш виражений оптимізм щодо перемоги Трампа серед респондентів до 29 років – там сукупність відповідей від "радше добре" до "дуже добре" складає 64%.

За регіонами країни, найбільший оптимізм щодо президентства Трампа – на заході України (54,6% з відповідями від "радше добре" до "дуже добре"). 

Водночас на сході України респонденти налаштовані найменш позитивно. Лише 35,6% вважають обрання Трампа позитивним для України, а 42,8% жителів регіону було важко відповісти, що означатиме президентство Трампа.

Як повідомлялося, в Україні зросла частка людей, готових до територіальних поступок у війні, проте вони в меншості. 

 

Статті

Світ
23.01.2025
13:00

Зарубіжні активи РФ: вічна «заморозка»

З урахуванням поточної ситуації на фронті, коли вже ніхто, включно з президентом, не говорить про військове звільнення окупованих територій, – не доводиться розраховувати на виплату РФ компенсацій за завдані Україні збитки.
Країна
22.01.2025
17:00

Вибори на деокупованих територіях: зміна парадигми

Як бачимо, вступні дані для проведення виборів на деокупованих територіях до 2022 року і після - кардинально різні. Отже, треба міняти й парадигму виборів на них.
Світ
22.01.2025
11:10

«Другий варіант дозволить нам диктувати умови на переговорах». Російські ЗМІ про Україну

Фактично ЗСУ перейшли до американської тактики «просочування». Вона характеризується безперервним промацуванням і тиском на оборону і вклинюванням маленьких груп, що загрожує в підсумку «перфоруванням» фронту»...
Всі статті