Білорусь побудує на кордоні з Україною нові застави

Білорусь на кордоні з Україною побудовано дві нові прикордонні застави. Про це 8 нября повідомляє «Беларускі Гаюн».

Паблік нагадав, що влітку стало відомо про план будівництва прикордонної застави в Лоївському районі. «Ця інформація підтвердилася, коли Держприкордонкомітет опублікував тендер для прикордонної застави в селі Карпівка (Лоївський район Гомельської області). Вона розташована менш ніж за кілометр від кордону з Україною», - йдеться в повідомленні.

Прикордонна застава «Карпівка» забезпечує охорону ділянки кордону з Україною, що проходить річкою Сож. Частина об'єктів застави розташована на землі, частина - на воді (на брандвахті). Тому зараз ідеться не про формування нового підрозділу, а про будівництво комплексу «стаціонарної» інфраструктури.

Крім того, Держприкордонкомітет планує побудувати прикордонну заставу в урочищі Селище (Столинський район Брестської області). Вісім років тому тут уже був прикордонний пост, але, найімовірніше, він був тимчасовим.

Планується, що всі об'єкти для обох прикордонних застав будуть побудовані до кінця 2026 року.

«Розширення мережі прикордонних застав на білорусько-українському кордоні триває», - наголошується в повідомленні.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті