Бесіди про допомогу Україні. У Берліні відбудеться конференція мережі «Вікно відновлення»

Мережа «Вікно відновлення» 10 червня в Берліні проведе неформальний захід під назвою Ukraine Recovery Talks. Це зібрання для представників влади, донорів, держсектору та німецьких ЗМІ. Про це команда організаторів повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«Мета зустрічі, яка відбудеться напередодні Конференції з відновлення України, - наголосити на вирішальній ролі ЗМІ у відбудові України та презентувати нову модель взаємодії ЗМІ та громадського сектору - мережу “Вікно відновлення”, підтримувану британським урядом», - ідеться в повідомленні.

Команда «Вікна відновлення» розповість, чому об'єдналися понад 80 ЗМІ, громадських організацій та аналітичних центрів в Україні, як працює створена мережа та агрегатор recovery.win, чому мережа фокусується на місцевих ЗМІ та репортажах про відновлення під час війни.

Партнери та учасники мережі поділяться своїм досвідом використання журналістських рішень у репортажах про відновлення, поточним станом журналістських розслідувань та використанням VR-технологій для документування руйнувань і відновлення.

Крім того, партнери з державного сектору також розкажуть про те, як штучний інтелект може допомогти у відновлювальних роботах, як місцеві ініціативи можуть призвести до масштабних змін, а також про важливість підтримки відбудови українськими ЗМІ.

На захід запрошені представники посольства Великої Британії в Україні, посольства України в Німеччині, Європейського центру свободи преси та ЗМІ, Німецького фонду Маршалла та інших неурядових організацій.

Також учасники заходу матимуть змогу особисто дізнатися більше про мережу «Вікно відновлення» та зробити свій внесок у реалізацію ініціативи зі швидкого відновлення - заміни розбитих вікон у харківській школі, що постраждала від обстрілу.

Заінтерсованим взяти участь, можна зв'язатися з організаторами за адресою [email protected]

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті