Бельгія надасть Україні 240 військових вантажівок, які експлуатуються з початку 1990-х років. Думка про "старий мотлох" спростовується

Бельгія передасть Збройним силам України 240 військових вантажівок. Про це повідомило бельгійське видання De Standaard 16 березня.

"Наша країна поставить в Україну 240 військових вантажівок. Перші вирушать наступного тижня, – йдеться в повідомленні. – Це не менш важливо, ніж постачання зброї".

Зазначається, що перша партія з 240 вантажівок, яка поїде до України вже наступного тижня, – це Volvo Cargo, Volvo Shelter, Volvo Fassi і Volvo Manumat.

Підкреслюється, що вантажівки були в експлуатації з початку 1990-х років.

"Замість того, щоб просто відмовитися від вантажівок – нові наземні автомобілі поставлятимуться з цього року – тепер більша частина їх буде відправлена ​​в Україну", – йдеться у повідомленні.

У той же час думку про те, що бельгійська армія надсилає Україні свій "старий мотлох", категорично спростовується.

"З цього приводу відбуваються тісні консультації в оборонній контактній групі з питань України. Українцям не постачається нічого, чого б вони самі не попросили і не потребували", – цитується заява Міноборони Бельгії.

Раніше повідомлялось, що прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак обіцяє додаткову військову допомогу Україні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті