Байден погодився на посилення імміграційної політики, шоб допомогти Україні - WSJ

Американська газета The Wall Street Journal пише, що президент США Джо Байден погодився на посилення імміграційної політики, яку вимагали республіканці, щоб уникнути критики та забезпечити допомогу Україні. Про це повідомляє ЛІГА.

Як повідомляється, у Сенаті розробляють імміграційну угоду, яка обмежить можливість мігрантів просити притулку. Вона має бути ухвалена в обмін на нову військову допомогу для України та Ізраїлю. WSJ зазначає, що вона "має великі шанси, хоча республіканці висувають жорсткіші умови".

Журналісти зазначають, що раніше за свою кар'єру Байден практично не брав участі в боротьбі за імміграційну реформу.

Таким чином американський лідер йде на компроміс із Конгресом. Як стверджує WSJ, це пов'язане не лише з забезпеченням допомоги Україні, а й з критикою серед американців.

За опитуваннями CBS News, проведеними на початку січня, рейтинг Байдена щодо розв'язання питань імміграції був рекордно низьким: 68% опитаних сказали, що не схвалюють його міграційної політики, а також 63% хочуть, щоб президент посилив її.

Раніше лідер меншості Республіканської партії в Сенаті США Мітч Макконнелл заявив, що очікує на розгляд допомоги Україні наступного тижня. Спікер Палати представників США Майк Джонсон традиційно наголосив, що подальшу допомогу Україні буде схвалено лише після розв'язання питання безпеки кордону з Мексикою.

Як повідомлялося, США витратили 10% оборонного бюджету, щоб знищити 50% російського озброєння. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті