Байден погодився на посилення імміграційної політики, шоб допомогти Україні - WSJ

Американська газета The Wall Street Journal пише, що президент США Джо Байден погодився на посилення імміграційної політики, яку вимагали республіканці, щоб уникнути критики та забезпечити допомогу Україні. Про це повідомляє ЛІГА.

Як повідомляється, у Сенаті розробляють імміграційну угоду, яка обмежить можливість мігрантів просити притулку. Вона має бути ухвалена в обмін на нову військову допомогу для України та Ізраїлю. WSJ зазначає, що вона "має великі шанси, хоча республіканці висувають жорсткіші умови".

Журналісти зазначають, що раніше за свою кар'єру Байден практично не брав участі в боротьбі за імміграційну реформу.

Таким чином американський лідер йде на компроміс із Конгресом. Як стверджує WSJ, це пов'язане не лише з забезпеченням допомоги Україні, а й з критикою серед американців.

За опитуваннями CBS News, проведеними на початку січня, рейтинг Байдена щодо розв'язання питань імміграції був рекордно низьким: 68% опитаних сказали, що не схвалюють його міграційної політики, а також 63% хочуть, щоб президент посилив її.

Раніше лідер меншості Республіканської партії в Сенаті США Мітч Макконнелл заявив, що очікує на розгляд допомоги Україні наступного тижня. Спікер Палати представників США Майк Джонсон традиційно наголосив, що подальшу допомогу Україні буде схвалено лише після розв'язання питання безпеки кордону з Мексикою.

Як повідомлялося, США витратили 10% оборонного бюджету, щоб знищити 50% російського озброєння. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті