Байден погодився на посилення імміграційної політики, шоб допомогти Україні - WSJ

Американська газета The Wall Street Journal пише, що президент США Джо Байден погодився на посилення імміграційної політики, яку вимагали республіканці, щоб уникнути критики та забезпечити допомогу Україні. Про це повідомляє ЛІГА.

Як повідомляється, у Сенаті розробляють імміграційну угоду, яка обмежить можливість мігрантів просити притулку. Вона має бути ухвалена в обмін на нову військову допомогу для України та Ізраїлю. WSJ зазначає, що вона "має великі шанси, хоча республіканці висувають жорсткіші умови".

Журналісти зазначають, що раніше за свою кар'єру Байден практично не брав участі в боротьбі за імміграційну реформу.

Таким чином американський лідер йде на компроміс із Конгресом. Як стверджує WSJ, це пов'язане не лише з забезпеченням допомоги Україні, а й з критикою серед американців.

За опитуваннями CBS News, проведеними на початку січня, рейтинг Байдена щодо розв'язання питань імміграції був рекордно низьким: 68% опитаних сказали, що не схвалюють його міграційної політики, а також 63% хочуть, щоб президент посилив її.

Раніше лідер меншості Республіканської партії в Сенаті США Мітч Макконнелл заявив, що очікує на розгляд допомоги Україні наступного тижня. Спікер Палати представників США Майк Джонсон традиційно наголосив, що подальшу допомогу Україні буде схвалено лише після розв'язання питання безпеки кордону з Мексикою.

Як повідомлялося, США витратили 10% оборонного бюджету, щоб знищити 50% російського озброєння. 

Статті

Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Країна
20.01.2025
11:47

Реалії прифронтового Донбасу: перше коло пекла

Юридично поняття «прифронтових територій України» не існує. У всіх офіційних документах ідеться про територіальні громади, «розташовані в районах проведення воєнних дій». Географічно зафіксувати такі території теж неможливо, тому що, на жаль, лінія...
Всі статті