Байден до приходу Трампа використає «кожен долар» виділеної Україні військової допомоги

Адміністрація чинного президента США Джо Байдена має намір використати усі виділені раніше на допомогу Україні кошти до вступу на посаду Дональда Трампа. Про це пише АР з посиланням на держсекретаря США Ентоні Блінкена, - інформує "Укрінформ".

“Президент Байден рішуче налаштований витратити кожен наявний долар між зараз та 20 січня”, - відповів Блінкен на запитання про використання коштів на допомогу Україні, які вже є в наявності Білого дому.

Він додав, що держави НАТО мають зосередитися на “забезпеченні наявності в України грошей, озброєння та мобілізованих сил, аби ефективно воювати у 2025-му або мати змогу вести перемовини про мир із позиції сили”.

За його словами, свою майбутню військову допомогу Україні Штати “адаптовуватимуть й пристосовуватимуть”.

При цьому жодних деталей стосовно наступних пакетів оборонної допомоги Україні Блінкен не надав.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті