Авіатроща Іл-76: Росія не дає дозвіл на міжнародне розслідування за участі третіх країн і представників ООН

Росія не дає згоду на проведення міжнародного розслідування авіатрощі військового літака Іл-76, яка сталася 24 січня. Про це повідомив у ефірі телемарафону «Єдині новини» представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, передає Укрінформ.

«На превеликий жаль, офіційні представники держави-агресора фактично відкинули ідею міжнародного розслідування за участі третіх країн і представників ООН», - сказав він.

Так, за словами Юсова, заступниця генерального секретаря ООН заявила, що на сьогодні ООН не може визначити, чи перебували на борту люди і, власне, що сталося з літаком - «значить, є що приховувати».

Представник ГУР зазначив, що в України було багато сподівань на засідання Ради безпеки ООН в частині оприлюднення нових даних про авіатрощу, а також підтримки ідеї міжнародного розслідування. Однак, окрім російської пропаганди, нічого отримано не було.

У цьому зв’язку Україна покладається на власне розслідування авіатрощі ІЛ-76, яке проводить Служба безпеки України. Паралельно проводиться збір даних стосовно усіх обставин авіатрощі.

Нагадаємо, в ГУР заявили, що ФСБ в останній момент заборонила сідати в Іл-76 російським військово-політичним VIP-персонам

Як повідомлялося, росія використовує катастрофу Іл-76, щоб викликати сумніви на Заході щодо продовження військової підтримки Києва й невдоволення в Україні. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті