Авіатроща Іл-76: Росія не дає дозвіл на міжнародне розслідування за участі третіх країн і представників ООН

Росія не дає згоду на проведення міжнародного розслідування авіатрощі військового літака Іл-76, яка сталася 24 січня. Про це повідомив у ефірі телемарафону «Єдині новини» представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, передає Укрінформ.

«На превеликий жаль, офіційні представники держави-агресора фактично відкинули ідею міжнародного розслідування за участі третіх країн і представників ООН», - сказав він.

Так, за словами Юсова, заступниця генерального секретаря ООН заявила, що на сьогодні ООН не може визначити, чи перебували на борту люди і, власне, що сталося з літаком - «значить, є що приховувати».

Представник ГУР зазначив, що в України було багато сподівань на засідання Ради безпеки ООН в частині оприлюднення нових даних про авіатрощу, а також підтримки ідеї міжнародного розслідування. Однак, окрім російської пропаганди, нічого отримано не було.

У цьому зв’язку Україна покладається на власне розслідування авіатрощі ІЛ-76, яке проводить Служба безпеки України. Паралельно проводиться збір даних стосовно усіх обставин авіатрощі.

Нагадаємо, в ГУР заявили, що ФСБ в останній момент заборонила сідати в Іл-76 російським військово-політичним VIP-персонам

Як повідомлялося, росія використовує катастрофу Іл-76, щоб викликати сумніви на Заході щодо продовження військової підтримки Києва й невдоволення в Україні. 

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті