Артем Ситник призначений заступником директора з безпеки Агентства оборонних закупівель при Міноборони

Артема Ситника призначили заступником директора з питань безпеки Агентства оборонних закупівель при Міністерстві оборони України. Про це повідомляє прес-служба Агентства.

"Призначення Артема Ситника – це важливий крок у перезавантаженні Агентства оборонних закупівель. Він з нуля побудував і забезпечував ефективну роботу Національного антикорупційного бюро, зробив вагомий внесок у розвиток НАЗК і має бездоганну репутацію. Ми дуже очікуємо на його роботу над побудовою процесів, які унеможливлюють будь-які прояви корупції та забезпечать ефективні закупівлі та надійне постачання зброї для ЗСУ", - зазначила директор Агентства оборонних закупівель Марина Безрукова.

У прес-службі зазначили, що Ситник наразі відповідає за внутрішню безпеку роботи Агентства, перевірку контрагентів та контроль над належним виконанням державних контрактів, побудову ефективної співпраці з правоохоронними органами.

"Роль Агентства оборонних закупівель" Міністерства оборони дуже важко переоцінити, довгий час воно буде одним з найважливіших інститутів для успішного завершення війни. Я вірю, що мій досвід допоможе посилити Агентство та мінімізувати можливі ризики у його роботі”, - сказав Ситник.

Як повідомлялося, заступника голови Національного агентства із запобігань корупції (НАЗК) Артема Ситника звільнили з посади.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті