Андрій Шевченко залишив склад НОК на знак протесту проти нового складу комітету

Колишній головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко заявив, що залишає Національний олімпійський комітет. Про це власник "Золотого м'яча" 18 листопада повідомив у своєму Facebook.

"Я вважаю почесною роботу в Національному олімпійському комітеті, розумію важливість його розвитку. Водночас я не можу залишитися в НОК за такого складу. Ми платимо за свою свободу нескінченно високу ціну життям найкращих українців. Маємо бути гідними їх", - написав. Шевченка.

Таким чином, він висловив незгоду з результатами звітно-виборчої асамблеї НОК, яка пройшла 17 листопада. На ній не лише обрали нового президента – ним став чинний міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Також на асамблеї обрали нових членів НОК.

На період з 2022 до 2026 року до складу Національного олімпійського комітету увійшли екс-члени ОПЗЖ Нестор Шуфрич та Григорій Суркіс, а також боксер Олександр Усик, екс-футболіст Андрій Шевченко, легкоатлетка Марина Бех-Романчук та екс-гімнастка Лілія Подкопаєва.

Зазначимо, що, крім Андрія Шевченка, про свій намір покинути склад НОК оголосили голова Федерації легкої атлетики України Євген Пронін та голова УАФ Андрій Павелко.

Нагадаємо, що у середині липня Віктора Петренка виключили з Української федерації фігурного катання після участі у російському шоу.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті