Аналітики ISW про плани Путіна маніпулювати Трампом: російські ЗМІ отримали відповідні вказівки

«Кремлівські вказівки російським державним ЗМІ щодо висвітлення нещодавніх зустрічей між США і Росією вказують на рішучість президента Росії Володимира Путіна маніпулювати президентом США Дональдом Трампом і розділити Захід», - ідеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) від 27 лютого.

Із посиланням на джерело, яке регулярно бере участь у зустрічах Кремля з редакторами великих ЗМІ, повідомляють, що Кремль наказав ЗМІ всіляко наголошувати на тому, що Росія контактує «не з якимись абстрактними американцями, а з командою Трампа», і демонструвати, що Трамп - «людина, яку всіляко гнобили як удома, так і в Європі». 

Джерела видання «Verstka» повідомили, що російські ЗМІ отримали інструкції створити образ Трампа як людини, яка «мала мудрість», щоб відповісти на «простягнуту» руку Кремля. 

«Путін похвалив адміністрацію Трампа 27 лютого, заявивши, що перші контакти Росії з адміністрацією «вселяють певні надії» і що команда Трампа демонструє «взаємну рішучість» відновити американо-російські відносини. Путін заявив, що «ідеологічні кліше» почали «руйнувати західну спільноту ... зсередини», про що свідчать передбачувані проблеми в економіці та внутрішній політиці західних держав. Путін заявив, що «деякі західні еліти» намагаються «підтримувати нестабільність» у світі і спробують «зірвати або скомпрометувати» розпочатий американо-російський діалог», - пишуть аналітики ISW. 

На їхню думку, заява Путіна про те, що «деякі західні еліти» - але не адміністрація Трампа - виступають проти американо-російських перемовин, імовірно, є спробою вбити клин між Трампом та іншими американськими впливовими політиками, а також європейськими лідерами. 

«Кремль нещодавно аналогічним чином представив європейських лідерів як зацікавлених у продовженні війни в Україні в рамках зусиль із хибного представлення позицій США і Європи щодо переговорів як таких, що істотно відрізняються, і дискредитації будь-якої можливої європейської ролі в переговорах», - сказано також у звіті.

Раніше Трамп заявив, що війна в Україні закінчиться або дуже швидко, або взагалі ніколи.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Країна
19.04.2025
09:49

Пастор Сергій Косяк: Я почав плакати і запитав у Бога: Чому така соціальна несправедливість у нашій країні?

Перший будинок милосердя був відкритий за їхньою особистою ініціативою у 2020 році – вони продали своє майно, купили невеликий будиночок у тому селищі й відкрили перший прихисток для 15 самотніх літніх людей.
Всі статті