Американські військові на чолі з генералом армії США Кейтом Келлогом відвідали звільнений Ізюм

Генерал армії США Кейт Келлог із спільною делегацією американських військових та військових експертів відвідали 22 січня звільнений від російських окупантів Ізюм. Про це у Телеграм повідомив голова Харківської ОВА Олег Синегубов. 

"Разом з генералом армії США Кейтом Келлоґом та делегацією американських військових та воєнних експертів відвідали сьогодні звільнений від окупантів Ізюм. Американські партнери на власні очі побачили масштаби руйнувань, спричинені російськими обстрілами та окупацією та ознайомилися з доказами російських військових злочинів на Харківщині", - повідомив Синегубов.

 

За його словами, попри величезні руйнування та пошкоджену критичну інфраструктуру Ізюм крок за кроком відновлює нормальне життя. В місто повертаються люди та відновлюють роботу підприємці. 

"На місці обговорили питання подальшої відбудови Ізюму, безпекову та гуманітарну ситуацію в регіоні. Окремо розглянули нагальні потреби області у військовій сфері. Дякую пану Келлоґу та нашим американським партнерам за увагу до Харківщини та підтримку. Працюємо далі", - зазначив очільник ОВА.  

Як повідомлялося раніше, під час обстрілів Харківщини 21 січня окупанти пошкодили молочний комбінат та поранили людину. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті