Алчевський металургійний комбінат на порозі зупинки через мобілізацію співробітників в окупаційну армію

Через масову мобілізацію співробітників на порозі зупинки перебуває Алчевський металургійний комбінат. Про це з посиланням на свого агента повідомив військовий рух українців і кримських татар у Телеграм 1 лютого.

"Агент "Атеш" з Алчевського металургійного заводу повідомляє, що підприємство на порозі припинення роботи через брак робітників. Колись передове підприємство в Україні зараз ледь зводить кінці з кінцями. Виною цьому злочинна окупація та мобілізація місцевого населення Луганської та інших окупованих областей України. Гаулейтери активно відправляють своїх працівників на фронт", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що повістки роздають співробітники відділу кадрів, а за кимось приїжджають особисто з військкоматів. В армію забирають усіх підряд, включно з молодими людьми і людьми з інвалідністю.

"Хоча точну кількість працівників, які підлягають мобілізації, назвати неможливо, очевидно, що під призов потрапляють десятки і навіть сотні співробітників заводів і підприємств", - пише також "Атеш".

Раніше повідомлялося, що окупанти на Луганщині почали активну кампанію вербування на контрактну службу.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті