В СБУ повідомили про підозру ректору-колаборанту Луганського медичного ВНЗ

Служба безпеки України повідомила про підозру у державній зраді одному із ректорів вищого навчального закладу у Луганську. Про це йдеться у релізі прес-служби відомства 15 серпня.

"Служба безпеки України задокументувала колабораційну діяльність ректора «Луганского государственного медицинского университета имени Святителя Луки». Після окупації навчальний заклад увійшов до системи «Министерства здравоохранения российской федерации». За матеріалами слідства, колаборант після захоплення Луганська обіймав посаду «головного республіканського хірурга». У листопаді 2022 року він погодився на пропозицію загарбників очолити медуніверситет. За отриману посаду, він повністю виконував усі вказівки окупаційної влади, співпрацював з освітніми установами країни-агресора та увійшов до складу ради ректорів медичних і фармацевтичних вишів рф", - розповіли в СБУ.

Крім того, відомо, що підозрюваний був одним із найактивніших пропагандистів, який насаджував молоді ідеї єдності з росією та правильність обраного ватажками «лнр» курсу. 

Як повідомлялося раніше, СБУ затримала "тилових" командирів, які привласнили премії бійців Нацгвардії

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті