Українська спортсменка Ірина Коляденко виграла "золото" на ЧЄ-2024 зі спортивної боротьби

У Бухаресті (Румунія) триває чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. Другий день фіналів турніру з жіночої боротьби приніс збірній України першу золоту нагороду, - передає Укрінформ.

Чемпіонкою Європи стала Ірина Коляденко, яка захистила титул у ваговій категорії до 65 кг.

У фіналі Коляденко з рахунком 6:0 взяла гору над іншою українкою Катериною Зелених, яка представляє РумуніюБронзові медалі здобули Соломія Винник (до 57 кг) та Юлія Ткач-Остапчук (до 62 кг).Як повідомлялося, днем раніше срібними призерками ЧЄ-2024 стали українки Аліна Філіпович (вагова категорія до 59 кг), Тетяна Сова-Ріжко (68 кг) та Анастасія Шустова (76 кг).

Континентальну першість у столиці Румунії 17-18 лютого завершать борці вільного стилю.