Рашисти використовують Попасну як військову тилову базу для атак на Бахмутському напрямку - Власенко

Територію, яка була колись містом Попасна Луганської області, рашисти наразі використовують як велику тилову базу для атак на Бахмутському напрямку. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі каналу "Донбас. Реалії" 27 вересня.

"Якщо взяти, наприклад, Попасну, то все місто - це військова база тилова для атак ворога на Бахмут, на Бахмутському напрямку", - сказав голова РВА.

Він зазначив, що, крім того, військові РФ розселяються в Лисичанську, Рубіжному та Сєвєродонецьку, а також в сільській місцевості навколо – тобто посеред цивільного населення поблизу лінії фронту.

Крім того, Власенко висловив переконання, що найближчим часом варто очікувати активізації з боку окупантів у Луганській області. 

"Я думаю, що треба очікувати все ж таки активізації, але останній тиждень відчувається певна пауза", - сказав Власенко й уточнив, що зараз загарбники зосереджені на підготовці до штурмів і логістиці.

Раніше повідомлялось, що в селі Веселе на Старобільщині окупанти заселились в усі порожні будинки й тепер хочуть підселятись до тих, хто ще лишається вдома.

Статті

Країна
10.11.2024
09:00

"Жахи нашого містечка". Як місцеві жителі окупованого Донбасу поширюють вигадки про звірства України

...Відлуння Бучі постійно переслідує їх… Саме тому кремлівська пропаганда гарячково розкручує тему нібито звірств ЗСУ на теренах Донбасу, які до "визволення" залишалися під контролем української влади.
Країна
09.11.2024
12:17

Підвищення тарифів на комуналку, борги та підготовка до опалювального сезону. Інтерв'ю з експертом у сфері ЖКГ Олегом Попенком

У червні 2024 року українці вже пережили зростання цін на електроенергію (на 64%), а згідно з "інфляційним звітом" Національного банку України, з 2025 року розпочнеться "поступове приведення тарифів до їх економічно обґрунтованих рівнів".
Країна
08.11.2024
09:00

Біженці з України: чому їм більше не раді в ЄС

Зміна європейської громадської думки щодо прийому українців, які тікають від війни, співпала зі скороченням для них гуманітарної допомоги, яку виділяють уряди країн ЄС. У такий спосіб європолітики відреагували на "соціальний запит" своїх виборців.
Всі статті